02350 Servicetelefon Gratis telefonnummer
Kontaktskjema
Nyhetsbrev
Kart selgere Norge
Kontaktinformasjon

Salg av nye trucker

Vi har kontaktpersoner i hele landet. Ta gjerne kontakt med en av oss for en uforpliktende prat!


Oslo/ Akershus Nord/ Hedmark

Cato Larsen

Cato Larsen

cato.larsen@jungheinrich.no

Ta kontakt

----------------

Akershus/ Buskerud/ Telemark/ Vestfold

Espen Fristad

Espen Fristad

espen.fristad@jungheinrich.no

Ta kontakt

----------------

Østfold/Akershus Øst

Lars Solberg

Lars Solberg

lars.solberg@jungheinrich.no

Ta kontakt

----------------

Akershus/Hedmark/ Oppland

Asset 10@4x

Per Morten Sødem

Per.Soedem@jungheinrich.no

Ta kontakt

----------------

Hordaland

Asset 22@4x

Christer Smebye

christer.smebye@jungheinrich.no

Ta kontakt

----------------

Rogaland

Linda Theresa Oerland

Linda Theresa Ørland

linda.oerland@jungheinrich.no

Ta kontakt

----------------

Agder/ Vestfold/ Telemark

Atle Storvik

Atle Storvik

Atle.Storvik@jungheinrich.no

Ta kontakt

----------------

Trondheim Sør/Sør-Trøndelag/Sogn og Fjordane/Møre og Romsdal

Vegard Hauge

Vegard Hauge

vegard.hauge@jungheinrich.no

Ta kontakt

----------------

Trondheim Nord/Nord-Trøndelag/Nordland

Vidar Sletvold

Vidar Sletvold

vidar.sletvold@jungheinrich.no

Ta kontakt

----------------

Nordland nord/ Troms/ Finnmark/ Svalbard

Terje Lundhaug

Terje Lundhaug

terje.lundhaug@jungheinrich.no

Ta kontakt

 

----------------



Key Account Manager

Asset 22@4x

Magnus Kornbakk

magnus.kornbakk@jungheinrich.no

Ta kontakt

Key Account Manager

Asset 20@4x

Adam Conrad

adam.conrad@jungheinrich.no

Ta kontakt



Sales Manager

Asset 16@4x

Kim Rosenberg Oug

Kim.Oug@jungheinrich.no

Ta kontakt

Salgsdirektør

Fredrik Høyer-Dahl

Fredrik Høyer-Dahl

fredrik.hoeyer-dahl@jungheinrich.no

Ta kontakt



Lurer du på noe?