02350 Servicetelefon Gratis telefonnummer
Kontaktskjema
Nyhetsbrev
Kart selgere Norge
Kontaktinformasjon

Salg av nye trucker

Vi har kontaktpersoner i hele landet. Kontakt oss gjerne for en uforpliktende prat!


Oslo/Akershus Nord/Hedmark

Cato Larsen

Cato Larsen

cato.larsen@jungheinrich.no

Ta kontakt

----------------

Akershus/Buskerud/Telemark

Espen Fristad

Espen Fristad

espen.fristad@jungheinrich.no

Ta kontakt

----------------

Østfold/Akershus Øst

Lars Solberg

Lars Solberg

+ 47 977 61 367

Telefon

lars.solberg@jungheinrich.no

Ta kontakt

----------------

Akershus/Hedmark/Oppland

Per Morten Sødem
Mobil: + 47 994 72 458
per.soedem@jungheinrich.no

----------------

Hordaland/Sogn og Fjordane Sør

Christer Smebye
Mobil: + 47 452 85 109
christer.smebye@jungheinrich.no

----------------

Rogaland/Hordaland Sør

Linda Theresa Oerland

Linda Theresa Ørland

linda.oerland@jungheinrich.no

Ta kontakt

----------------

Rogaland/Vest-Agder vest

Øyvind Moskar
Mobil: + 47 465 40 551
oeyvind.moskar@jungheinrich.no

----------------

Telemark/Aust-Agder/Vestfold

Atle Storvik

Atle Storvik

Atle.Storvik@jungheinrich.no

Ta kontakt

----------------

Trondheim sør/Sør-Trøndelag/Sogn og Fjordane

Vegard Hauge

Vegard Hauge

vegard.hauge@jungheinrich.no

Ta kontakt

----------------

Trondheim nord/Nord-Trøndelag/Nordland

Vidar Sletvold

Vidar Sletvold

vidar.sletvold@jungheinrich.no

Ta kontakt

----------------

Nordland nord/Troms/Finnmark/Svalbard

Terje Lundhaug

Terje Lundhaug

terje.lundhaug@jungheinrich.no

Ta kontakt

----------------



Key Account Manager

Magnus Kornbakk

Mobil: + 47 919 99 199
magnus.kornbakk@jungheinrich.no

Adam Conrad

'Mobil: + 47 452 39 335
adam.conrad@jungheinrich.no



Salgsjef

Fredrik Høyer-Dahl

Fredrik Høyer-Dahl

fredrik.hoeyer-dahl@jungheinrich.no

Ta kontakt



Lurer du på noe?