02350 Servicetelefon Gratis telefonnummer
Kontaktskjema
Nyhetsbrev
Stage Fullservice
Kontaktinformasjon

Service

Vi møter dine behov for service og vedlikehold, reservedeler, trening og andre ting du trenge for effektiv materialflyt.


Ring gjerne vår serviceavdeling på telefon +47 464 24 105, eller dirket til en av våre serviceledere i din region.

Ta kontakt med din lokale serviceleder:

Østfold/Follo/Nordland/Troms/Finnmark

Lars Ole Molteberg
lars.molteberg@jungheinrich.no
+47 977 61 369
----------------

Rogaland/Hordaland/Sogn og Fjordane

Lars Kjæreng
lars.kjaereng@jungheinrich.no
+47 900 15 859
----------------

Trøndelag/Møre og Romsdal

Mats Wikstrøm Solberg
mats.solberg@jungheinrich.no
+47 959 78 021
----------------

Aust-Agder/Vest-Agder/Telemark/Vestfold/Buskerud

Tommy Olsen
tommy.olsen@jungheinrich.no
+47 909 20 231
----------------

Oslo nord/Akershus/Hedmark/Oppland

Martin Evensen
martin.evensen@jungheinrich.no
+47 464 25 971
----------------

Oslo sør / Oslo sentrum

Tommy Olsen
tommy.olsen@jungheinrich.no
+47 909 20 231
----------------

Servicesjef

Jørn Burmester
joern.burmester@jungheinrich.no
+ 47 909 20 238
----------------

Leder Servicesalg
Glenn Bakke
glenn.bakke@jungheinrich.no
+47 977 37 531
----------------

Leder serviceadministrasjon
Eleni Tokouzpalidis
Eleni.Tokouzpalidis@jungheinrich.no
+47 416 48 328
----------------




Lurer du på noe?